Logo HumineMENUMenu dostępności

SZKOŁA

SZKOŁA MODELOWA - II NABORU

SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO ZKS UNIA TARNÓW W TARNOWIE

Poprzez sport pragniemy uczyć rywalizacji fair play, wytrwałości, pokory, radzenia sobie z porażkami i czerpania radości z odnoszonych sukcesów. Pragniemy inspirować i rozwijać młodych adeptów piłki nożnej. Nie byłoby to możliwe bez wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, której zadaniem jest szkolenie oraz wdrażanie innowatorskich rozwiązań, będących kluczem do rozwoju zarówno w dziedzinie sportu jak i edukacji.

Dzięki współpracy z różnymi podmiotami naszym zawodnikom oferujemy precyzyjnie dopracowaną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej, w której tak samo ważna jak sport jest edukacja.Naszą misją jest umożliwienie rozwijania pasji do sportu zarówno naszych zawodników jak i trenerów oraz odkrywanie i szkolenie piłkarskich „diamentów”, które w przyszłości będą mogły kontynuować karierę na arenie krajowej i międzynarodowej.

Stawiamy na umożliwienie rozwijania sportowych pasji i zainteresowań zarówno naszych zawodników jak i trenerów oraz odkrywanie i szkolenie talentów piłkarskich mogących w przyszłości grać w drużynach zawodowych.

160uczniów
50nauczycieli
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.